КАТЕГОРІЇ

Про сайт

  • by Редактор сайту
  • Блог
  • Mar 02, 2018

Українська християнська культура - це наш загальнонаціональний скарб. Вона є найвищим і цілісним здобутком українського народу, основою його єдности, самобутности та національної ідентичности.

Але, зважаючи на те, що через відсутність єдиної держави протягом століть Україна не становила собою єдиного інформаційного і культурного простору, перед українськими християнами, небайдужими до долі власної культури та відповідальними за неї, стоїть завдання її популяризації та розвитку.

Крім того, досягнення української християнської культури є важливими опорними пунктами національної системи освіти. "Християнська етика", "Християнська етика в українській культурі" та инші курси викладаються в різних областях України. Значна кількість ентузіястів в системі середньої та вищої освіти розробляють різноманітну тематику, досліджують помітні культурні та історичні явища з позиції християнської культури. В Україні продовжують зводитися храми, збагачується та розширюється традиція іконописання.

Всі ці процеси потребують наявности цілісних та розгалужених баз даних, якими могли б користуватися пошукувачі. Наш сайт - це початок роботи поєднання різноманітної інформації в єдине ціле. Він містить основні розділи: історія і історіософія, богослов'я і філософія, ми - громадяни України, ойкумена України, святині, українська мова та її застосування, українська християнська література, шедеври культури та її творці, актуальне, календар, альманахфорум, фотогалерея, контакти, які постійно доповнюватимуться.

Крім сайту наша Асоціація поширює також часопис "Українська християнська культура", який також представлений на сайті.

Запрошуємо всіх шанувальників української християнської культури до співпраці!

 

Координати:
вул.Полупанова, 10,
парафія св. Катерини, Центр богословських досліджень
м.Київ (Виноградар),
тел.: 8 (044) 360 24 02
моб.: 8 (098) 452 22 05
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

схема проїзду>>

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…