КАТЕГОРІЇ

"Що третій же праздник – святе Водохреща" (Сценарій святковго уроку)

З кн.. «Авторські уроки з курсу "Християнська етика в українській культурі «Дорога Добра», 1 клас: Посібник для вчителя / Упоряд. Е.В. Бєлкіна, Ю.В. Беззуб, В.П. Руденко – К. 2007.

Читати
До Різдвяних свят (мандруючи інтернетом)

Кілька посилань на твори про Різдво українських письменників, що опубліковано в інтернеті.

Читати
Різдвяні книжки (частина 2)

Інформація про серію "Різдвяна Антологія" львівського видавництва "Свічадо". Подаємо анотації та зміст видань цієї серії.

Читати
Навчально-допоміжна література про зимові свята (частина 3)

Короткий огляд посібників для педагогів від видавництва "Підручники і посібники": вірші, пісні з нотами, нариси, легенди й інший допоміжний матеріал для проведення тематичних уроків та позакласних заходів (День святого Миколая, Різдво).

Читати
Зимові свята: книжка, як найкращий подарунок

"Найкращий подарунок" (Харків: Белкар-книга, 2006)

Читати
Навчально-допоміжна література про зимові свята (частина 1)

Короткий огляд посібників для педагогів від видавництва "Навчальна книга - Богдан": про підготовку, організацію та проведання у школі зимових свят (День святого Миколая, Різдво).

Читати
Молитва митрополита Андрія (Шептицького) за український народ

Від редакції: Ця молитва представляє інтерес, тому що, на наш погляд, ставить правильні по-християнськи приорітети церковного та національного. Також у цій молитві звучить справжня турбота про єдність Української (Православної) Церкви. Судячи з того, що нам відомо, митрополит Андрей, опікуючись власною Церквою та власною паствою, водночас гаряче захищав і Православну Церкву в Польщі (переважно на Волині) від жорсокого і свавільного тиску польської влади.

Читати
Афонський пройдисвіт

На нашому порталі ми будемо представляти до вашої уваги твори українських класиків, де йдеться про життя християн України. Цього разу це повість «Афонський пройдисвіт» видатного українського письменника Івана Семеновича Нечуй-Левицького. Написана повість 1890, але актуальна вона до сих пір.  

Читати
Top