Авторизація

     

КАТЕГОРІЇ

Редактор сайту

Редактор сайту

В часи, коли українці як ніколи раніше потребують оновлення власної національної ідеї, соціальне вчення Андрея Шептицького може стати надійним фундаментом для української суспільної думки.

Тридцять років тому, 1 серпня 1975 року, радянська делегація в Гельсінкі підписала Заключний акт Наради з безпеки і співробітництва у Європі. Це був перший випадок, коли СРСР підключився до міжнародної міжблокової структури, заснованої на західних цінностях. Тоді, як кажуть історики, старці із політбюро «прокліпали» небезпечність поширення закордонних ідей, джинсів і кока-коли. Нині у нашій країні «джинсів і кока-коли» вистачає. Однак із цінностей чомусь поширюються і приживаються здебільшого найшкідливіші...

З кн.. «Авторські уроки з курсу "Християнська етика в українській культурі «Дорога Добра», 1 клас: Посібник для вчителя / Упоряд. Е.В. Бєлкіна, Ю.В. Беззуб, В.П. Руденко – К. 2007.

Кілька посилань на твори про Різдво українських письменників, що опубліковано в інтернеті.

Інформація про серію "Різдвяна Антологія" львівського видавництва "Свічадо". Подаємо анотації та зміст видань цієї серії.

Короткий огляд посібників для педагогів від видавництва "Підручники і посібники": вірші, пісні з нотами, нариси, легенди й інший допоміжний матеріал для проведення тематичних уроків та позакласних заходів (День святого Миколая, Різдво).

Розповідь про видання "Улюблені зимові свята" (К.: Школа, 2008).

Короткий огляд посібників для педагогів від видавництва "Навчальна книга - Богдан": про підготовку, організацію та проведання у школі зимових свят (День святого Миколая, Різдво).

Волею вірян нашої Святої Української Православної Церкви в США та вибором Священного Синоду Великої Христової Церкви мене покликано сьогодні стати до найвідповідальнішого служіння та до найвищої гідності - гідності Єпископа, послідовника Апостолів, котрі були свідками слів та дій Господа і Спасителя нашого Ісуса Христа.

В 1972 році Божому, в березні місяці, двадцять дев'ятого дня, о 22:15 Господь покликав владику Іларіона, Предстоятеля Української Греко-Православної Церкви Канади, у вічність.

Сторінка 1 із 3
Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…