Авторизація

     

КАТЕГОРІЇ

У Львові відкрили першу в Україні лабораторію фольклористичних досліджень

  • by Редактор сайту
  • Блог
  • Mar 02, 2018

У Львівському національному університеті імені Івана Франка при кафедрі фольклористики філологічного факультету створили Лабораторію фольклористичних досліджень. Таке рішення було прийняте 5 липня на засіданні ректорату університету. Про це сьогодні, 18 липня, ЗІК повідомив Центр громадських зв'язків університету. Мета першої в Україні Лабораторії фольклористичних досліджень - дослідження і популяризація українських фольклорних традицій, формування відкритого електронного архіву фольклорних записів, зібраних під час навчальних практик у різних куточках України, створення аудіо- та відеотеки фольклорних матеріалів.

Лабораторія буде оснащена найновішим технічним обладнанням, яке надасть змогу відтворювати записані матеріали в їх автентичному виконанні та розміщувати в Інтернет-мережі.

Створення Лабораторії є чудовою можливістю і для вдосконалення університетської підготовки майбутніх фахівців-фольклористів через залучення студентства до наукових проектів, спеціалізування у науково-дослідних програмах тощо.

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…